NOVINKY

3. júna 2021

Zamerané na produktivitu: Piliarska linka Wood-Mizer LT70 HEAVY-DUTY

Wood-Mizer oznamuje nové ŽIVÉ vysielanie, kde predstaví jeden z najodolnejších piliarskych strojov od firmy Wood-Mizer, LT70 HEAVY-DUTY,v spolupráci s omietacou pílou EG300, nakladacou rampou a triediacim stolom. Online prezentácia je naplánovaná na 10. júna 2021 a následne bude k dispozícii ako záznam na YouTube.Už ste videli pílu LT70 v akcii? Určite áno! Je to jedna z najznámejších profesionálnych píl od Wood-Mizer, vybavená veľkou a spoľahlivou hlavou, schopnou presne a výkonne píliť. Ale videli ste ju už v konfigurácii HEAVY-DUTY (do ťažkej prevádzky) v srdci výrobnej linky spolu s ďalšími strojmi? Ak nie, teraz máte dobrú príležitosť.

V nadchádzajúcej ŽIVEJ prezentácii “Focus on Productivity – Zamerané na produktivitu” sa Wood-Mizer chystá predstaviť svoju najodolnejšiu piliarsku techniku, LT70 HEAVY-DUTY v spolupráci s omietačkou EG300, nakladacou rampou a triediacim stolom. Budete vidieť modernú a efektívnu výrobnú linku v práci v reálnom čase.

Pripojte sa k otvorenému vysielaniu naplánovanému na 10. júna 2021,
- po poľsky o 10:00 SELČ (GMT+2)
- po anglicky o 13:00 SELČ (GMT+2).
Na tejto stránke https://www.woodmizer.sk/live nájdete rozvrh vysielaní, ako sa pripojiť, ako klásť otázky počas živého vysielania, atď.
Hostiteľom relácie je Adam Kubiak, manažér predaja priemyslových strojov, jeden z popredných inžinierov Wood-Mizer, ktorý sa rád podelí o svoje znalosti a skúsenosti z odboru priemyslových piliarskych riešení.Piliarska linka predstavená v ŽIVOM vysielaní sa skladá z:
- píly LT70 HEAVY-DUTY
- rozmietacej a omietacej píly EG300
- triediaceho stola
- reťazového dopravníka s pohonom dlhého 2,7 m
- nakladacej rampy kmeňov
- stanice diaľkového ovládania LT70

Srdcom linky je píla LT70 HEAVY-DUTY, kombinácia dvoch veľmi osvedčených píl Wood-Mizer – širokej reznej hlavy LT70 a zdokonaleného lôžka priemyslovej píly WM4000. Spojením týchto konkrétnych prvkov dvoch strojov vytvoril Wood-Mizer impozantne efektívnu a rýchlu pílu pri zachovaní nízkych nákladov na údržbu a jednoduchosti obsluhy.

Píla LT70 HEAVY-DUTY je riešenie pre podniky s veľkým objemom spracovávaného materiálu. Je vybavená robustnou hlavou schopnou píliť kmene široké 95 cm, automatickým nastavovaním hrúbky dosky,  elektricky ovládaným ramenom vedenia pílového pásu, automatizovaným systémom mazania pílového pásu, odkôrňovacím predrezom a laserovým značkovačom. Operátor ovláda stroj z ovládacej stanice umiestnenej na najvhodnejšom mieste blízko píly.
Píla HEAVY-DUTY má rozmerné a pevné lôžko podporované Super Hydraulikou, ktorá rýchlo a ľahko narába aj s veľkými kmeňmi. Lôžko je vybavené robustným centrálnym upínaním na dvoch tyčiach, tlmiacim valcom, krátkym dopravným pásom, dvoma poháňanými polohovacími valcami, obojstranným reťazovým obracačom a troma zdvojenými zvislými opierkami.  Túto konfiguráciu možno vylepšiť ďalšími lôžkovými sekciami, plošinou na kmene, triediacim stolom alebo zvýšenými nohami lôžka pre lepšiu integráciu do existujúcich piliarskych systémov.Tým inžinierov Wood-Mizer skonštruoval prezentovanú výrobnú linku, aby uspokojil individuálne požiadavky zákazníkov. Tento tým sa špecializuje na vývoj rôznych piliarskych systémov pre zákazníkov hľadajúcich cesty ako znížiť náklady na inštaláciu, prevádzku a údržbu pri vyššej produkcii dreva, menšom odpade a znížení požiadaviek na ľudskú prácu.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO