NOVINKY

Wood-Mizer uvádza omietačku / viacnásobný rez (multirip) EG800

7. augusta 2019

Wood-Mizer uvádza omietačku / viacnásobný rez (multirip) EG800

Wood-Mizer uviedol na trh novú omietačku dosiek TITAN EG800, vskutku univerzálny stroj, skonštruovaný tak, aby ponúkol dvojaké riešenie pre malé a stredné piliarske prevádzky, ktoré potrebujú efektívnejšie spracovávať drevo.

Špičkové vlastnosti omietačky/multirip Wood-Mizer TITAN EG800:
• Rýchla a jednoduchá údržba vďaka priskrutkovaným podzostavám.
• Variabilná rýchlosť podávania až 60 m/min.
• Modulárne prítlačné valčeky na ťažkú prevádzku.

Primárna funkcia tohto robustného stroja je omietať dosky dopravované z následnej alebo zvislej píly. Stroj omieta vysokou rýchlosťou materiál s hrúbkou až 40 mm, čo z neho robí ideálneho spoločníka následných píl Wood-Mizer TITAN. Možno ho tiež prevádzkovať pri nižších rýchlostiach podávania a píliť ním materiál hrubý až 100 mm.

Omietačka je štandardne vybavená štyrmi pílovými kotúčmi, ale na jej široké vreteno sa môže osadiť väčší počet kotúčov podľa potrieb zákazníka. Systém motorického podávania ma štandardne rýchlosť 0 – 60 m/min s elektronickým ovládaním premenlivej rýchlosti.  Pohon v základnej výbave je elektromotor 30 kW alebo voliteľne možno zvoliť motory 37 kW, 45 kW nebo 55 kW.

Voliteľne môže byť omietačka EG800 vybavená lasermi na pomoc so zameriavaním dosky.

Pri každom použití je tento univerzálny stroj neuveriteľne robustný a ľahko sa udržiava. Dostupné, tvrdo pracujúce riešenie pre každú pílu!Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO