NOVINKY

Wood-Mizer uvádza na trh dvojstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP200

8. januára 2020

Wood-Mizer uvádza na trh dvojstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP200

Wood-Mizer predstavuje zrovnávačku/tvarovačku MP200, stroj na zrovnávanie a tvarovanie dvoch strán dreva naraz pri jednom prejazde. Tento cenovo dostupný stroj s ľahkou obsluhou je určený pre pracovníkov, ktorí chcú vyrábať tvarovaný materiál, materiál na podlahy a ďalšie drevené prvky, a to rýchlo a efektívne.

MP200 je vybavená jedným vodorovným horným rezným nástrojom a jedným zvislým bočným rezným nástrojom. Obidva sa môžu osadiť zrovnávacími nožmi alebo profilovými tvarovacími nožmi.

Začína sa zrovnávaním alebo tvarovaním jednej alebo dvoch susedných strán jedným prejazdom. Hnané valčeky podávania posúvajú dosku pod vodorovný nástroj, a potom k zvislému bočnému nástroju.

Ak len zrovnávate, potrebujete nastaviť výšku stola, a potom zrovnáte dve strany, jednu po druhej. Keď len tvarujete profil, potom potrebujete vymeniť nože, nastaviť výšku stola a tvarovať dve strany.

Špičkové vlastnosti zrovnávačky/tvarovačky MP200 od Wood-Mizer:
• Dvojstupňový postup pri výrobe zrovnaného a tvarovaného dreva.
• Pre výrobcov podlahového materiálu, tvarovaných líšt apod.
• Jeden vodorovný horný rezný nástroj  a jeden zvislý bočný rezný nástroj.

MP200 sa dodáva na palete a vyžaduje minimálnu montáž. Wood-Mizer dodáva  pre MP200 zrovnávacie nože, tvarovacie profily i systémy odsávania pilín.

MP200 se vyrába od roku 1980 vo Švédsku. V súčasnosti sa vyrába pod obchodnou značkou Wood-Mizer — svetového výrobcu drevospracujúcich zariadení, ktoré dokážu hladko spracovávať kmene na rezivo a na hotové drevené výrobky.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO