NOVINKY

Wood-Mizer TOOLS: pílové kotúče na viacnásobné delenie (multirip)

6. februára 2019

Wood-Mizer TOOLS: pílové kotúče na viacnásobné delenie (multirip)

Pred niekoľkými rokmi začala firma Wood-Mizer vyrábať rad rezných nástrojov pod obchodnou značkou Wood-Mizer TOOLS. Súčasťou širokého sortimentu rôznych nástrojov je aj rad pílových kotúčov pre stroje multirip.

Pílové kotúče Wood-Mizer pre multirip sa používají na vlhké alebo suché mäkké a tvrdé drevo a tiež na tvrdé tropické druhy dreva a dosky. Tieto pílové kotúče sú potiahnuté antiadhezívnym povlakom, ktorý podstatne znižuje trenie a bráni tomu, aby sa piliny lepili na ich povrch. To chráni kotúč proti prehrievaniu. Pílové kotúče multirip s čiernym povrchom charakterizuje vysoká kvalita a dlhá životnosť.

Ohlasy zákazníkov sú veľmi pozitívne. Napríklad pán Bartosz Bek z Poľska hovorí: "Zistili sme, že vďaka týmto pílovým kotúčom klesla v našej prevádzke spotreba energie a popri tom sa zachovala vysoká kvalita vyrábaného materiálu. Telo kotúča je odolné a stabilné, zuby z tvrdokovu sa vyznačujú tvrdosťou a vysokou kvalitou, čo umožňuje viackrát ich ostriť a následne tak znížiť nadobúdacie náklady na kotúče, teda šetriť peniaze. Aj rez je presnejší a vzniká menej hluku. Pílové kotúče Wood-Mizer vykazujú veľmi vysokú kvalitu aj po viacnásobnom ostrení. Používame tieto kotúče dennodenne a môžeme povedať, že tento produkt rozhodne nemá konkurenciu."

Zavolejte do Wood-Mizer, vyžiadajte si cenu pílového kotúča multirip a porovnajte ju s cenami konkurencie. Vyskúšajte pílové kotúče Wood-Mizer TOOLS!
Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO