NOVINKY

Wood-Mizer predstavuje multifunkčnú tvarovačku so zvislým vretenom MF130

3. júla 2019

Wood-Mizer predstavuje multifunkčnú tvarovačku so zvislým vretenom MF130

Tvarovačka MF130 je viac účelové zariadenie, ktoré stolárskym dielňam poskytuje výhodu maximálne sa prispôsobovať potrebám svojich zákazníkov. Je konštruovaná tak, aby umožnila vyrábať rôzne drevené dielce. MF130 môže priamo aj krivočiaro tvarovať, frézovať, čapovať a vykonávať ďalšie operácie!

Špičkové vlastnosti tvarovačky MF130

• 1 viac účelové vreteno s nastaviteľným uhlom a polohou od zvislej po vodorovnú
• stabilný liatinový rám a ľahký hliníkový stôl
• dobre slúži výrobcom okien, dverí a ďalších výrobkov


Vreteno MF130 možno podľa potreby zdvíhať alebo spúšťať nadol. Vďaka možnosti nakláňať vreteno až o 270 stupňov možno dosku obrábať zospodu, z oboch bokov i zhora – takmer v ľubovoľnom uhle. Vždy naraz len z jednej strany  sa doska môže tvarovať na všetkých stranách, rovnako aj na koncochch, a potom možno do povrchu frézovať drážky – všetko jedným vretenom MF130, ktoré bude pre každú operáciu príslušne nakonfigurované.

K dispozícii sú ďalšie voliteľné doplnky rozširujúce možnosti MF130, ako je viac účelový stôl, ktorý uľahčuje manipuláciu s materiálom alebo prídavné zariadenie na zakrivené tvarovanie s rôznym polomerom.

Tvarovačka MF130 sa vyrába v Švédsku od roku 1980. Teraz ju v Švédsku vyrába Wood-Mizer. Rozširuje se tak povesť firmy Wood-Mizer ako svetového výrobcu zariadení, ktoré vedia premieňať kmene na rezivo a ďalej na hotové drevené výrobky.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO