NOVINKY

Wood-Mizer predstavuje kompaktnú, hospodárnu pílu LX50

23. augusta 2019

Wood-Mizer predstavuje kompaktnú, hospodárnu pílu LX50

Wood-Mizer uvádza na trh novú pílu vstupnej kategórie pre kutilov s drevom a pre malé podnikanie.

Nová píla LX50 je v súčasnosti najlacnejší stroj LX s dvojitým nosníkom v rodine píl Wood-Mizer. Premiéru absolvovala na veľtrhu LIGNA 2019 v Nemecku. Nová píla LX50 disponuje radom predností dobre známej a osvedčenej technológie v cene vstupnej kategórie.

LX50 využíva tenký pílový pás s úzkou reznou škárou Wood-Mizer, aby pri spracovaní guľatiny produkovala menej pilín, čo prináša väčšiu výťažnost hotových produktov z každého kmeňa pri nižšej spotrebe energie. Píliť pílou LX50 je jednoduché a užívateľsky prívetivé. Kmene sa nakladajú a upínajú manuálne, pílový pás sa polohuje kľukou a rezná hlava sa manuálne tlačí do rezu.

Kľúčová inovácia radu píl Wood-Mizer LX zahrňuje tuhý rám LX, ktorý nesie ovládací panel, motor a reznú hlavu píly. Jednoduchá a robustná konštrukcia umožňuje píle LX50 robiť presné, precízne rezy rýchlo a efektívne.

Vlastnosti píly LX50
• Elektromotor 5,5 kW alebo benzínový motor 14 k
• Max. priemer kmeňa 66 cm s max. šírkou rezu 55 cm
• Rezná dĺžka 3,8 m alebo viac s voliteľnými predlžovacími lôžkami po 1,53 m
• Tuhý rám LX stĺpu reznej hlavy s konštrukciou lôžka s dvojitým nosníkom

“Wood-Mizer si ctí záväzok poskytovať vysoko kvalitné zariadenia tak pre malé podnikanie, ako aj pre vysoko produktívne piliarske prevádzky,” hovorí Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Píla LX50 zodpovedá potrebám začínajúcich piliarov a spracovateľov dreva, ktorí potrebujú presne napílené rezivo v hospodárnej cene.”

Pílu možno začať v Európe objednávať od septembra 2019. Pre podrobnejšie informácie navštívte túto stránku a kontaktujte svojho miestneho zástupcu  Wood-Mizer.
 


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO