NOVINKY

Wood-Mizer Europe rozširuje výrobnú a kancelársku budovu v Poľsku

1. júna 2021

Wood-Mizer Europe rozširuje výrobnú a kancelársku budovu v Poľsku

Nedávno spoločnosť Wood-Mizer Industries uviedla do prevádzky svoju rozšírenú výrobnú a kancelársku halu v Poľsku, ktorú začali stavať v júni 2020. Nová budova rozšírila celkovú podlahovú plochu firmy o 2600 m2 na impozantných 17000 m2. Nový pracovný priestor haly navrhli pre konštrukčné a technologické oddelenie, oddelenia výskumu a vývoja, prototypov a nástrojov a pre marketingový tím.

30. apríla 2021 Wood-Mizer usporiadal zahajovaciu slávnosť rozšíreného zariadenia pre zopár prítomných hostí, len tých, ktorí sa priamo podieľali na projekte budovy.Na udalosti, ktorej hostiteľom bol Robert Bagiński, prezident Wood-Mizer Industries, návštevníci zhliadli krátky film z výstavby a podelili sa o svoje dojmy z rozšírených firemných priestorov. Pri tejto slávnostnej príležitosti dostali všetci účastníci darčeky ako ocenenie ich úsilia a nasadenia pre úspešné dokončenie projektu. Wood-Mizer udelil zvláštnu poctu hlavnému dodávateľovi, stavebnej firme Budimex S.A. a architektonickej kancelárii AiG Architekci S.C.V ďalšej časti oslavy sa hostia prešli po novom zariadení, aby si zblízka prehliadli výrobné a kancelárske priestory navrhnuté pre inžinierov, konštruktérov a marketingový tím. Podoba haly a jej rozmery, najmodernejšie technológie použité vnútri a moderný dizajn interiérov zanechali silný dojem. V srdci novej haly je veľký pracovný priestor pre oddelenie prototypov a obrábacích nástrojov, kde budú pracovníci vyvíjať najnovšie píly a drevoobrábacie zariadenia Wood-Mizer. Neďaleko majú vyhradený priestor ďalší odborníci z oddelenia špeciálnych strojov, ktorí upravujú zariadenia podľa požiadaviek zákazníkov. Nové kancelárie zaberajú dve poschodia – spodné s marketingovým oddelením, oddelením obrábania, výskumu a vývoja a horné poschodie s technickým a konstrukčním oddelením. Kancelárie sú klimatizované a zamestnanci môžu využívať samostatné konferenčné miestnosti a modernú kuchyňu. Výrobný priestor je priamo prepojený so šatňami so skrinkami a s umyvárňami vrátane spŕch.
Spoločnosť Wood-Mizer je presvedčená, že týmito i budúcimi investíciami prispie aj k rozvoju a podpore mesta Kolo tvorbou nových príležitostí pre miestnych obyvateľov.

Novo rozšírené výrobné, kancelárske a prevádzkové zariadenie je pre Wood-Mizer zmysluplný krok vpred na globálnom trhu. Podstatne zvýši výrobnú kapacitu a rozšíri záber výskumu a vývoja pri posilnení obrazu Wood-Mizer ako prosperujúceho lídra piliarskeho a drevospracujúceho priemyslu.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO