NOVINKY

Vysoko výkonná zrovnávačka/tvarovačka MP360 od Wood-Mizer

12. októbra 2018

Vysoko výkonná zrovnávačka/tvarovačka MP360 od Wood-Mizer

Wood-Mizer uviedol na trh štvorstrannú zrovnávačku/tvarovačku MP360 — vysoko produktívny stroj s veľkou kapacitou, ktorý bol navrhnutý pre výrobné prevádzky. S veľkou kapacitou a vyššou úrovňou produkcie ako má obľúbená zrovnávačka/tvarovačka Wood-Mizer MP260, MP360 zrovnáva a tvaruje dosky a trámy zo všetkých štyroch strán naraz pri jedinom prejazde na rozmanité konečné výrobky.

Špičkové vlastnosti MP360
:
• Štvorstranné zrovnávanie a profilovanie pri jednom prejazde strojom.
• Veľká štvorstranná rezná kapacita – šírka 350 mm x výška 160 mm.
• Dokonca väčšia kapacita ako pri jednostrannom a dvojstrannom zrovnávaní/tvarovaní.

“Zrovnávačka/tvarovačka MP360 je naozaj sen pracovníka s drevom, ktorý sa stáva skutočnosťou,” hovorí Robert Baginski, prezident Wood-Mizer Industries. “Kombináciou píly Wood-Mizer s MP360 získavajú naši zákazníci plnú kontrolu nad celým procesom spracovania dreva od hrubých kmeňov až po finalizované výrobky.”

Wood-Mizer navyše ponúka  progresívny typ MP365 s piatym rezným vretenom, ktoré možno nakláňať až o 270 stupňov, takže operátor môže pridať jeden profil naviac z lubovoľnej strany alebo pripojiť pieskovacie či brúsne nástroje, aby získal finálnu úpravu povrchu štvorstranne profilovaného kusu dreva.

MP360 a MP365 sa dodávajú na palete a vyžadujú len minimálnu montáž. Wood-Mizer dodává tiež zrovnávacie nože a tvarovacie profily, ako aj kompletné systémy na odsávanie pilín.

Ohlas povesti Wood-Mizer ako svetového výrobcu píl s úzkym pílovým pásom rastie, keď teraz firma ponúka širšiu škálu zariadení, ktoré dokážu hladko pretvárať kmene na rezivo a následne ďalším spracovaním na hotové drevené výrobky.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO