NOVINKY

6. mája 2020

StartCUT — nový rad pílových pásov Wood-Mizer


Wood-Mizer uvádza nový rad pílových pásov z uhlíkovej ocele, ktorý kombinuje nízku cenu a solídny výkon. Aktuálne je StartCUT cenovo najdostupnejší pílový pás v ponuke firmy.  

Pílové pásy StartCUT sú novým doplnkom sortimentu pílových pásov Wood-Mizer, v ktorom nájdeme aj populárny rad SilverTIP, najviac predávané pásy DoubleHARD, vysoko kvalitný MaxFLEX a špeciálne pílové pásy BiMETAL, RazorTIP a Vortex.

Pílové pásy StartCUT sa vyrábajú z uhlíkovej ocele so zameraním na kvalitu a s dôrazom na vysoký štandard technických parametrov. Tieto pásy pre píly i rozmietacie píly sa dodávajú s indukčne kalenými zubami, naostrené a rozvedené. StartCUT dnes predstavuje jeden z najekonomickejších pílových pásov na trhu, ktorý poskytuje konkurencie schopnú cenu spolu s kvalitnými reznými výsledkami.

"Existuje obrovská skupina zákazníkov, ktorých voľba sa odvíja od nákladov na pílové pásy. StartCUT je v tomto ohľade najlepší pás. StartCUT sa testoval v mnohých krajinách, kde se stal NAJPREDÁVANEJŠÍM a dokázal uspokojiť očakávania zákazníkov", hovorí Krzysztof Kropidlowski, riaditeľ Wood-Mizer Industries v Poľsku.

Nové logo pílových pásov StartCUT:

Pílové pásy StartCUT sa môžu objednávať už aj v Európe. Pre získanie ponuky volajte vášho miestneho zástupcu Wood-Mizer.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO