NOVINKY

Rozmietacia píla Wood-Mizer TITAN HR2000

29. mája 2019

Rozmietacia píla Wood-Mizer TITAN HR2000

Niektoré stroje TITAN sú skonštruované tak, aby mohli používať úzke i široké pílové pásy. Piliarom to poskytuje možnosť buď používať široké pásy pre vyššiu produktivitu alebo úzke pílové pásy s jednoduchším procesom ich údržby.

Píla Wood-Mizer TITAN HR2000 na následné spracovanie má konštrukciu určenú pre ťažkú prevádzku za veľmi prijateľnú cenu. Dostupnosť stroja, schopnosť prispôsobiť sa potrebám zákazníka a poskytovaná produktivita umožňuje piliarom dovoliť si širší rozlet a zvýšiť efektivitu. Pneumaticky ovládané poháňané prítlačné valčeky sú zladené s pohonom reťazového podávacieho a odoberiaceho stola. Rozmietacia píla HR2000 je k dispozícii v konfigurácii s jednou alebo dvoma reznými hlavami v závislosti na požiadavkách na produktivitu.


Konfigurácia s jednou hlavou
Na jednej hlave je možné používať pílový pás, ktorého šírka sa môže meniť od 32 do 80 mm a možno tiež používať pílové pásy s rôznym druhom nastavenia zubov či pásy so stelitovými špičkami (šírka 65 až 80 mm). Ak chcete používať užšie (38 alebo 50 mm) pílové pásy, aj to je možné. Pri použití 3 palcového stelitovaného pílového pásu (76,2 mm), podporuje tento stroj rýchlosť podávania až 40 m/min bez toho, aby rez zavlnil.


Konfigurácia s dvoma reznými  hlavami
Dvojhlavová rozmietacia píla má ústie široké 350 mm a vysoké 290 mm. Poskytuje presný a veľmi rýchly následný porez. Jednotka s pevným rámom  sa dá ľahko premiestniť a zabudovať do existujícej linky.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO