NOVINKY

10. júna 2019

Prvé video z veľtrhu LIGNA! Pozrite si nové zariadenia roku 2019 od Wood-Mizer

Na veľtrhu LIGNA 2019 Wood-Mizer predstavil širokú škálu nových strojov schopných premieňať guľatinu na dosky a následne na hotové výrobky.

 
Na výstave LIGNA 2019 spoločnosť Wood-Mizer posilnila svoju povesť popredného výrobcu strojov na primárne i sekundárne spracovanie dreva pre menšie dielne aj väčšie priemyselné podniky.  Zariadenia Wood-Mizer poskytujú firmám možnosť získať konkurenčnú výhodu na náročných trhoch, nájsť medzery na nových špecializovaných trhoch a zároveň šetriť cenné drevo a energiu.

Novinka na výstave LIGNA 2019! Hobľovačky/tvarovačky Wood-Mizer
Na veľtrhu LIGNA bola prvýkrát predstavená široká škála hobľovačiek/tvarovačiek Wood-Mizer. Stroje určené pre malé až stredne veľké dielne umožňujú piliarom, ktorí do výrobného procesu pridajú hobľovacie a tvarovacie operácie, urobiť ďalší krok k premene dosiek na finálne výrobky z dreva.

Sortiment hobľovacích/tvarovacích strojov Wood-Mizer predstavený na veľtrhu LIGNA zahŕňal hobľovačku a hrúbkovačku MP160, ktorá hobľuje i tvaruje dosky; hobľovačku/tvarovačku MP200, ktorá je schopná hobľovať a tvarovať dosku z dvoch strán pri jednom priechode; univerzálne štvorstranné hobľovačky/tvarovačky MP260 a MP360, multifunkčnú vertikálnu vretenovú frézku MF130 s rozsahom náklonu až 270 stupňov a presnú stolovú pílu MS300 s veľkou kapacitou rezu a uhlom sklonu 45 stupňov.

Novinka na výstave 2019! Pásové píly LX50 a LT15WIDE pre začínajúcich piliarov

Popri známych profesionálnych pílach ako LT70, LT40 a LT15START Wood-Mizer predstavil novú vstupnú kategóriu LX50 a LT15WIDE s kapacitou porezu guľatiny s priemerom až 90 cm, obe určené pre piliarov, ktorí chcú začať podnikať s minimálnymi investíciami do zariadenia.
Novinka na výstave LIGNA 2019! Optimalizačná omietacia píla EA3000 a rozmietačka EG800

Pred niekoľkými rokmi predstavil Wood-Mizer novú linku TITAN, keď spustil výrobu priemyselných veľkoobjemových píl. Na tohtoročnom veľtrhu LIGNA bola linka TITAN prezentovaná tromi jednotkami, širokopásovou pílou WB2000, ktorá sa vyznačuje masívnou konštrukciou, nízkymi požiadavkami na údržbu a efektívnou prevádzkou; optimalizačnou omietačkou dosiek EA3000, senzory ktorej umožňujú skenovať dosky a vyťažiť z nich maximum pri rôznych šírkach a vysoko kapacitným zariadením EG800/multirip, robustným strojom, ktorý omieta materiál až do hrúbky 100 mm, a to pri vysokých podávacích rýchlostiach.Návštevníkom veľtrhu predstavili aj rad pílových kotúčov a rezných nástrojov Wood-Mizer, ktorý zahŕňa pílové kotúče pre rozmietacie píly, kotúče na priečne rezy či pílové listy do rámových píl, hobľovacie a tvarovacie nože, ako aj úzke i široké pílové pílové pásy. S vyše 2000 dostupnými položkami na sklade pokrýva neustále sa rozširujúci sortiment výrobkov takmer všetky rozmery pílových pásov a požadované piliarske aplikácie.

LIGNA 2019 podčiarkla strategické zameranie spoločnosti Wood-Mizer na výrobu spoľahlivých a vysoko kvalitných zariadení, ktoré premieňajú guľatinu na dosky a násladne na hotové výrobky.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO