NOVINKY

Nové píly, omietačky a tvarovačky Wood-Mizer na veľtrhu LIGNA 2019

3. apríla 2019

Nové píly, omietačky a tvarovačky Wood-Mizer na veľtrhu LIGNA 2019

Wood-Mizer predstaví na veľtrhu LIGNA 2019 novú paletu tvarovačiek/zrovnávačiek a nových píl pre vysoko produktívne podniky i začínajícich podnikateľov.

Stánok Wood-Mizer na veľtrhu LIGNA s takmer 700 m2 voľnej plochy bude vystavovať nasledujúce drevospracujúce zariadenia:


• Pre veľké piliarske prevádzky – jednotlivé stroje z linky TITAN, ako je píla WB2000 so širokým pílovým pásom, optimalizovaná omietačka so schopnosťou skenovať a vysoko kapacitná EG800 TITAN Multirip (viacnásobné delenie).


• Nový rad 4-stranných zrovnávačiek/tvarovačiek vyrábaných firmou Wood-Mizer vo Švédsku. Tieto stroje umožňujú malým až stredným prevádzkam začať vyrábať hotové výrobky z dreva s minimálnymi investíciami do strojového vybavenia.


• Profesionálne píly LT15WIDE a LT70WIDE so širšími pílovými pásmi 50 mm. Tieto píly umožňujú píliť kmene s veľkými priemermi a vyrábať široké rezivo.• Časť stánku bude vyhradená nástrojom - Wood-Mizer TOOLS — rôzne úzke i široké pílové pásy, pílové kotúče, nože a ďalšie rezné nástroje na drevo. Vystavené budú aj ostričky nástrojov.

Vitajte v stánku Wood-Mizer na LIGNA MESSE v Hannoveri 27. - 31. mája 2019. Oranžový stánok # FG K44 bude umiestnený na voľnej ploche medzi halami 25 a 27.


Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO