NOVINKY

Ako zlepšiť výkon pílového pásu? Nový rad živých vysielaní Wood-Mizer

28. apríla 2021

Ako zlepšiť výkon pílového pásu? Nový rad živých vysielaní Wood-Mizer

Wood-Mizer vás pozýva sledovať rad ŽIVÝCH prezentácií venovaných PÍLOVÝM PÁSOM a dôkladnejšie ich ostreniu, rozvádzaniu zubov a výberu typu pásu. V PRIAMOM prenose budú odborníci Wood-Mizer diskutovať o najlepších praktikách údržby pílového pásu, predstavia nevyhnutné servisné nástroje  a podelia sa o niektoré praktické znalosti.

Časový plán ŽIVÝCH prezentácií:

• Časť 1 – Ako vybrať ostričku pílového pásu, 7. mája 2021 o 10.00 - odkaz

• Časť 2 – Ako vybrať rozvodku, 11. mája 2021 o 10.00 - odkaz

• Časť 3 – Ako vybrať typ pílového pásu, 28. mája 2021 o 10.00 - odkaz

V prvom dieli predstaví Wood-Mizer OSTRIČKY BMS600HS, BMS500HS a BMS250AS. Táto prezentácia vám pomôže dozvedieť sa viac o príprave ostričky na prácu, o správnych postupoch údržby, o výbere brúsneho kotúča do ostričky, atď.

Druhý diel predstaví rozvodky Wood-Mizer BMT300AS, BMT250AS-P, BMT200, BMT150, BMT100 a vysvetlí, ako vybrať správny model rozvodky, pripraviť ju na prácu, ako rozvádzať zuby, atď.

V treťom dieli predstaví Wood-Mizer sortiment PÍLOVÝCH PÁSOV od najlacnejších StartCUT, cez obľúbené SilverTip, DoubleHard a MaxFlex po výnimočné RazorTIP a BiMETAL. Táto prezentácia obsahuje rady, ako vybrať profil pílového pásu na konkrétny druh dreva a prečo má význam používať originálne pílové pásy Wood-Mizer. Diváci uvidia, ako Wood-Mizer pílové pásy vyrába.

ŽIVÉ prezentácie sú k dispozícii na YouTube kanáli Wood-Mizer a na jeho oficiálnom Facebooku.

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO