NOVINKY

4. mája 2023

Ako bezpečne rozbaľovať pílové pásy

Pozrite si výukové video, ako bezpečne vybaliť pílové pásy z plochej škatule a pripraviť ich na pílenie.Keď dorazia vaše pílové pásy, je dôležité vedieť, ako ich bezpečne vybaliť a pripraviť na pílenie. Vždy keď manipulujete s pílovými pásmi, majte nasadené ochranné okuliare a rukavice.

1. Riaďte sa pokynmi vytlačenými na škatuli, aby ste sa uistili, že správna strana škatule smeruje nahor. Nožom prerežte viazacie pásky a škatuľu otvorte.
2. Predtým ako pílový pás vyberiete zo škatule, si overte, že zuby smerujú preč od vášho tela a kovová svorka pásy zabezpečuje. Prestrihnite plastovú pásku, ktorá drží pásy pokope.3. Pre zväzok pásov v škatuli uchopte najvnútornejší pílový pás. Uvoľnite ho od zvyšných pásov v škatuli a vyvlečte ho cez rozovrenú časť kovovej svorky.4. Pevne držte v rukách uvolnený pás a pokračujte v jeho rozvinutí von zo škatule.


***

Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO