NOVINKY

Čoskoro tu budú! Wood-Mizer chystá uviesť nové malé píly radu LX

14. augusta 2019

Čoskoro tu budú! Wood-Mizer chystá uviesť nové malé píly radu LX

Na konci leta 2019 predstaví Wood-Mizer novú pílu s úzkym pílovým pásom, ktorá bude cenovo  najdostupnejším strojom v celej histórii spoločnosti.

Táto píla je ideálna pre tých, ktorí potrebujú píliť malé množstvá kmeňov a zároveň získať rezivo vynikajúcej kvality.

Nová píla je založená na preslávenej technológii tenkej reznej škáry a osvedčenej konštrukcii dvojitého LX vedenia reznej hlavy, ktoré zaisťuje stabilitu a presnosť pílenia. Úzky pílový pás Wood-Mizer produkuje menej pilín, a teda viac reziva z každého kmeňa. Navyše v porovnaní s tradičnými pílami tento nový stroj generuje menej hluku a má nižšiu spotrebu energie, a to i pri pílení tvrdého dreva.

Nová píla sa veľmi ľahko obsluhuje, jednoducho si pozriete video a prečítate pokyny a môžete veľmi rýchlo začať na stroji pracovať.

Ak ste farmár alebo majiteľ nehnuteľnosti, tesár alebo výrobca nábytku, či proste len rád pracujete s drevom, táto píla Wood-Mizer vám otvorí nové možnosti! Môžete ňou ľahko popíliť kmene na vysoko kvalitné rezivo a jej atraktívna cena priam nabáda k rozumnej investícii, ktorá sa rýchlo vráti.

Nová píla LX od Wood-Mizer sa čoskoro objaví!

Prihláste sa na odber nášho e-newsletteru a neutečie vám žiadna dôležitá novinka od Wood-Mizer.Name:
Email:
Subject:
Message:
x

Vitajte

Tu sa dozviete, ako majitelia pásových píl Wood-Mizer po celom svete aktívne budujú lokálne ekonomiky, keď pília drevo udržateľnejšie a výnosnejšie.

Kontaktujte nás pre viac informácií o Wood-Mizer alebo o ktoromkoľvek z týchto článkov.

TLAČOVÉ STREDISKO